Madame Tussauds bude mít nový přírůstek – Benedicta Cumberbatche

 Jen pár dní po jeho 38 narozeninách a nominaci na cenu Emmy za Sherlocka, prozradilo muzeum voskových figurín Madame Tussauds, že jednomu z nejtalentovanějších herců své generace, Benedictu Cumberbatchovi bude udělena pocta v podobě voskové figuríny a to již koncem tohoto roku.

Benedict_Cumberbatch_Sitting_Madame_Tussauds_London_Gallery_3

Jak bude figurína vypadat?
Podle všeho se nám ukáže herce jako na premiéře filmu… a to na červeném koberci, v bezvadně padnoucím stylovém tmavém obleku, s jeho přirozeným rozcuchem a uvolněným výrazem ve tváři. 

Práce na figuríně je v plném proudu a herec byl do procesu tvorby zásadně zahrnut. Uskutečnily se dvě sezení v ateliérech Madame Tussauds, během kterých byla provedena řada, ne-li stovky přesných měření a fotografií, které využijí sochaři a umělci. 

Co na to řekl Benedict? 

„Konečně mám možnost se taky photobombnout!“ vtipkoval. „Je to divný a úžasný kompliment býti zahrnut v řadách talentovaných osobností, které už jsou ve vosku vypodobněny. Ve své práci už jsem byl obviněn z toho, že jsem dřevo, ale vosk ještě ně!“

„Velkou poctou mi byl proces a možnost vidět množství náročné práce a dovedností odevzdaných jednomu každičkému detailu této umělecké formy. Jedná se o nádhernou kombinaci starého a nového s hi-tech a lo-fi dovednostmi. Měření, ruční vkládání jednoho vlasu po druhém a tvarování rysů. Jako subjekt stojíte stále obklopeni sochaři, malíři, fotografy, měřiči a celou armádou lidí, kteří se snaží udělat vás vámi…. je to mimořádný zážitek. Také moji agenti budou nadšeni, jelikož už nějakou dobu chtěli můj klon!“ dodal Cumberbatch.

Benedict_Cumberbatch_Sitting_Madame_Tussauds_London_Gallery_2

Ben Sweet, generální ředitel Madame Tussauds, řekl: „Benedict Cumberbatch je jedním z nejžádanějších herců současnosti hrající v některých z nejúspěšnějších filmů a televizních pořadů poslední doby. Jeho hvězda je na raketovém vzestupu a my jsme potěšeni, že se jeho postava připojí k nám v Madame Tussauds v Londýně. Měli jsme to štěstí, že jsme s ním a jeho styling týmem mohli velice úzce spolupracovat, abychom zajistili, že jeho figurína bude realistická jak jen nejvíce to půjde. Naši hosté dali jasně najevo, že by ho rádi viděli jako jednu z našich atrakcí, a my už se nemůžeme dočkat, až se s jeho figurínou setkají později v tomto roce.“

Benedictova figurína je zatím poslední britská hvězda, která se v říjnu připojí ke kolegům Judi Dench a Kate Winslet, stejně jako k řadě Hollywoodských jmen od Brada Pitta a Angeliny Jolie k Julii Roberts a Johnymu Deppovi. 

Překlad: Kate

Zdroj: madametussauds.com

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s