V seriálu Dead Ringers budou napodobovat Cumberbatche s Capaldim

Imitační show se vrátí na Radio 4, aby se mimo klasických postav z Downton Abbey pustila i do Doctora se Sherlockem.  

Peter_Capaldi_and_Benedict_Cumberbatch_impressions_to_feature_in_Dead_Ringers_revival

Byl to tento komediální imitační pořad, který představil Toma Bakera nové generaci díky nezapomenutelnému výstupu Jona Cushawa, co by Čtvrtého Doctora.

Nyní se komediální série „Dead Ringers“ vrací zpět na domovskou stanici Radio 4. Zároveň Jana Ravens oznámila, že jedním z imitovaných bude i momentální držitel klíčků k TARDIS.

Právě teď to je komik, Lewis MacLeod, kdo dostal za úkol pochytit každé slůvko, výslovnost a gesta nového Pána Času – což je úkol nesnadný, jelikož Doctor Petera Capaldiho byl zatím jen párkrát spatřen a slyšen v krátkých trailerech nadcházející 8. série.

„Zatím jsme Capaldiho Doctora neviděli, ale máme už jakousi představu, jak by mohl znít“, vzkázala Ravensová k Radio Times.com.

Nová série Dead Ringers bude mít šest dílů a nikdy nebyla natáčena s materiálem dostupným do nejposlednější chvíle a večera před odvysíláním, aby byla co nejaktuálnější a nejpřesnější.

Ravensová dodala, že jeden člen týmu imitátorů si vezme na mušku i Benedicta Cumberbatche, ale neřekla, kdo to bude. Cumberbatch byl objektem debaty už dříve, když ho před pár měsíci, herec Kieran Hodgson, imitoval na místě činu v seriálu Jonathan Creek. 

„Stejně jako Sherlock, tak by se tam měl objevit i ždibíček Downton Abbey,“ potvrdila Ravensová.

Je to vůbec poprvé, co se fanoušci tohoto pořadu dočkají nového materiálu od roku 2007, kdy bylo vysílání Dead Ringers TV na BBC 2 ukončeno.

V novém týmu budou staří dobří Jon Culshaw a Jana Ravensová, ke kterým se přidají nové tváře, a to Duncan Wisbey, Lewis MacLeod a Debra Stevenson.

Ravensová řekla, že nové postavy, které se jí podařilo rozlousknout, budou zahrnovat Toryjské (Toryové = byli politická strana v VB v 17. století, z nichž se vyvinula dnešní konzervativní strana.) politiky, Esther McVey a Theresu May a Laboristku (Levicová strana ve VB) Dianne Abbott. Ravens dodala, že ještě vyzkouší moderátorku Radio 4, Jenni Murray, kterou předtím ještě nenapodobovala.

„Jako imitátorovi vám záleží  i na zevnějšku lidí… Ale ne každý se stará o to, jak je prezentován na celém světě, což je dělá nevýraznými a těžko napodobitelnými.“

Šestidílná série Dead Ringers se vrátí na Radio 4 ve středu 30. července v 18:30.

 

Překlad: Kate

Zdroj: RadioTimes.com

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Benedict Cumberbatch, Uncategorized se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s