Benedict Cumberbatch na Comic Conu – ohlédnutí (1.část)

Čtvrtek 24. července byl nejenom dnem, kdy začal Comic Con v San Diegu, ale tento den sebou přinesl i debutová vystoupení některých zvučných jmen na tomto conu. Jsou jimi například Matthew McConaughey, Christopher Nolan a také Benedict Cumberbatch.

tumblr_n9cxvzIHNq1su28cno3_500

Čtvrtek na Comic Conu bývá nejklidnějším a nejméně náročným dnem v pavilonu H, ale letos se to změnilo. Fanoušci zde už od středečního večera kempovali, aby si zajistili dobré místo pro další ráno. A důvod? Cumberbatch, který se účastnil DreamWorks prezentace Tučňáků z Madagaskaru .

Sám o sobě Benedict nezklamal a dorazil ve své elegantní, vtipné a bystré formě.

Dále je výběr toho nejlepší z jeho debutového conového pobytu.

1) „Vy existujete?“ byla Cumberbatchova první slova chroptícímu davu fanoušků, když dorazil na scénu a fanoušci o sobě dávali velice hlučně vědět.

2) Na dotaz o jeho metodách přístupu k nové roli sympatického vlka Classified (Kdo ví, jaký bude oficiální překlad, „Zařazen“ zní hodně divně): „Chvíli jsem pracoval v Yellowstoneském parku jako vlk. Nechal jsem se trochu zarůst – žádnou slovní hříčku v tom nehledejte – když jsem se stal alfa samcem, a uvědomil jsem si rychle, že dva z dalších vlků byli Christian Bale (odkaz na film The Wolf of Wall Street) a Daniel Day Lewis.

3) „Pokusím se neplakat,“ přiznala jedna fanynka, při Q&A na linii, zatímco se výrazně klepala u mikrofonu. „Já taky“ vložil se do toho hostitel, Craig Ferguson. „Budeme se všichni snažit společně,“ laskavě přitakal Cumberbatch.

4) „Baví mě používat své tělo,“řekl, když se ho Craig zeptal, jak si užil zážitek s animací. Zřejmě řekl i více, ale přes křik fanoušků toho nebylo moc slyšet.

5) Když si Benedict v tiskovém středisku zapózoval s obřím tučňákem

10482633_770066349680247_6475968343790872133_n

6) Benny a jeho kolega John Mallkovich se poprvé potkali až den před panelem, a to kvůli rozvrhům dabingu, a očividně si užívali navzájem svou společnost. Bennyho první otázka k Mallkovichovi: „ Takže.. jaké to bylo hrát zlou chobotnici?“

7) Cumberbatchovi se zželelo fanouška, jehož otázka zůstala Fergusonem nepostřehnuta. „ Chceš se zeptat na jinou otázku? Zeptej se mě, jakou mám velikost bot.“ (Poté Benny dodal, že „Je to celá další končetina“ – vsadím se, že dotazující byl/a rudá až za ušima 😀 )

8) I když se to může zdát býti divné, že se tu loni neukázal pro propagaci Sherlocka, ale letos pro DreamWorks animation ano, všechny ujistil, že se velice rád v budoucnu vrátí do San Diega se svou sherlockovskou deerstalker čepicí. „ Je to o načasování“ řekl fanouškům.

9) Na otázku, jakého superhrdinu by si rád zahrál, navrhl Cumberbatch, že „ Nurse Normal“ (lstivý odkaz na rozšířené fámy o jeho roli Doctora Strange pro Marvel), než připustil, že jeho skutečná volba by byl Batman. Co říct? Hlídej si záda, Afflecku.

To Mallkovich by si rád zahrál Lois Laneovou“

Co se týče fanoušků, tak spousta z nich dorazila v kostýmech seriálových postav, což byl náznak že Sherlock mánie je stále u kormidla, jelikož se tohoto seriálu panel vůbec netýkal. Nejspíš proto hned na začátku Craig Ferguson pohrozil: „ Jestli někdo zmíní to slovo začínající na „S“, Comic Con bude zrušen.“

Šest z Osmi otázek bylo mířeno na Cumberbatche, který je zdvořile odpálil na Mallkoviche. Když jedna z divaček zmínila, že studovala média ve Velké Británii, zeptal je, jak to jde, a na zjištění, že to byla univerzita Queen Mary v Twickenhamu, řekl: „ To je krásná část světa, nedaleko jsme filmovali Sherlocka.“

Překlad: Kate

Zdroj: theguardian.com, digitalspy.co.uk

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Benedict Cumberbatch, Comic-con, Filmy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s