Benedict Cumberbatch: Válel jsem se po podlaze jako šílenec

tumblr_n9du96wiX41qdghnpo2_r1_1280

Herci obsazení v závěrečném Hobitím filmu se na Comic Conu jali mikrofonů a Benedict Cumberbatch tam prozradil, jaké to je, hrát draka.

„Válel jsem se po podlaze jako šílenec,“ sdělil Benedict, když povídal o Motion Capture draka Šmaka. A co se dračího hlasu týče, bylo prý zapotřebí „ spousty medu a zázvoru“.

Benedict  a Andy Serkis, který ztvárňuje Gluma, se shodli, že aby své postavy „namluvili“, co možná nejlépe, trénovali jako zpěváci  a bylo nutno „mnoho zahřívat, ale i chladit“.

V závěrečném dílu trilogie, v Bitvě pěti armád, uvidíme Cumberbatche taktéž v roli Nekromacera (ztělesnění nepřátelského Saurona). „Zatímco jeden je stvořen z něčeho zranitelného, ten druhý se zdá být zrozen ze všeho, co je zlé a jen ztěžka se dá srazit a zabít,“ říká Benedict o svých dvou rolích.

Zdá se však, že zabíjení je přesně to, co má Peter Jackson na mysli. „Vždy je skvělé, když můžete zabít některé hlavní postavy“ říká a dodává: „Máte pak šanci natočit něco silného a plného emocí. Tentokráte jich pár zabít musíme. Už to není tak komické, jako první Hobití film a blíží se to spíše temnému tónu Pána prstenů.“

Takže do kina si sebou vemte velikou zásobu kapesníčků.

Překlad: Kate

Zdroj: RadioTimes.com

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Benedict Cumberbatch, Filmy se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s