Druhá řada seriálu Fargo bude vysílána na Channel 4

Cenou ověnčené drama se vrátí v prequelu, zasazeném do doby 30 let před první sérii, a zaměří se na otce Molly, Lou Solversona.

Fargo_series_two_will_be_shown_on_Channel_4

Další dávka deseti epizod je zasazena do roku 1979, 30 let před úspěšnou první sérií a zaměří se na 33 letou verzi Mollyina otce, Lou Solversona, jakožto policistu, jež se vrátil z války ve Vietnamu.

Podle showrunnera Noah Hawleyho, nikdo z původního obsazení – které zahrnovalo Billy Bob Thortona a Allison Tolman – nebude zahrnut, přičemž  postava Tollmanové, Molly, zde bude jen jako čtyřletá.

Inspirován filmem bratří Coenů, který získal v roce 1996 Oscara, obdržel Fargo již řadu ocenění, včetně ceny Critic’s Choice Award za nejlepší minisérii a 18 nominací na cenu Emmy, k přihlédnutím k Freemanovi, Thortnovi a Tolmanové.

Během 10 epizod si tento pořad na Channel 4 získal konstantní 2 miliony diváků. Druhá série by se měla začít natáčet příští jaro v Calgary, Albertě a na americké obrazovky se dostane na podzim 2015, krátce na to i ve Velké Británii.

Překlad: Kate

Zdroj: RadioTimes.com

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Filmy, Uncategorized se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s