Znovuobjevení Moriartyho v Sherlockovi

Benedict Cumberbatch zná tajemství Moriartyho znovuobjevení na konci 3. série Sherlocka.

uktv_sherlock

Diváci Sherlocka se jistě cítili být napáleni (opět), když se Moriarty vrátil z mrtvých na konci 3. série, ačkoliv by již měli být zvyklí na jen těžko vysvětlitelné cliffhangery příběhu ve finálních epizodách.

Ale znovuobjevení Sherlockovy hlavní Nemesis, Jima Moriartyho (zahrál si ho Andrew Scott), bylo opravdu na zabití, poté, co ho diváci viděli zastřelit se na konci 2. série.

Nicméně, Cumberbatch už dnes ví, jak se to s Moriartym má a mlží…

Popsal to jako „velice dobrý nápad,“ se zmínkou, že se nyní snaží na tento zvrat zapomenout, aby mu zůstalo aspoň nějaké překvapení: „Vybral jsem si, že na to zapomenu, abych později mohl toto tajemství také znovu poodhalit,“ vysvětlil.

„Je to velmi zvláštní. Naše publikum si tím zrovna procházelo, když jsme s Martinem pročítali scénář. A vlastně jsme měli i hrubou představu o tom, jak to bude vypadat, předtím, než jsem ho dostali.“

„Líbí se mi, když to mohu z hlavy „vypustit“, v neposlední řadě proto, že mezi tím  budu mít spoustu jiné práce, ale také proto, že je to větší zábava, když je ta informace o něco svěží,“ dodal.

„Ale vím, že to je velmi dobrý nápad, tenhle detail si pamatuji. Jen se snažím nepamatovat si více a pěkně to udusat.“

Herec také řekl, že se velice těší na novou řadu a Speciál, vysvětlujíc, že „hřiště“ pro nadcházející sezónu je „tak vzrušující“.

Překlad: Kate

Zdroj: digitalspy.co.ukgloucestershireecho.co.uk

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice 4. série, Benedict Cumberbatch se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s