Cumberbatchův Hamlet = Nejžádanější show všech dob

Fanoušci Benedicta Cumberbatche se pustili do závodu o lístky na Shakespearovu tragédii Hamlet, která se bude hrát příští rok na prknech divadla Barbican.

90137

Hamlet divadla Barbican, který bude na programu příští rok, a jehož hlavní hvězdou je Benedict Cumberbatch, se stal nejžádanější divadelní produkcí všech dob, a to podle agentury Viagogo.

Opona se nad touto produkcí ještě ani nezvedla a už je Cumberbatchův Hamlet nejoblíbenější a především nejžádanější hrou vůbec. Toto představení zaznamenalo o 214% větší počet vyhledání si lístků než například turné Beyoncé a Jay Z, On the Run.

Lístky na Hamleta šly do prodeje 11. srpna v 10 hodin a během několika minut byli fanoušci šokováni, že stojí na 20 000 místě vzadu ve frontě.

 Benedict Cumberbatch jako Rosencrantz ve hře Rosencrantz and Guildenstern Are Dead

Benedict Cumberbatch jako Rosencrantz ve hře Rosencrantz and Guildenstern Are Dead

Cumberbatch, který se vznesl za slávou díky BBC Sherlockovi, a od té doby získal doslova kult následovníků, se na jevišti divadla Barbican objeví od 5.srpna do 31.října následujícího roku v titulní roli této Shakespearovy tragédie. Herec už si zahrál hlavní role v několika významných inscenacích, včetně Frankensteina Dannyho Boylea v roce 2011, ale vždy toužil si Hamleta zahrát: „Je to role, o kterou se zajímám již dlouhou dobu.“

Lyndsey Turner, která je vysoce oceňovaná za práci na Chimerice Lucy Kirkwoodové v roce 2013, bude tuto produkci režírovat.

Překlad: Kate

Zdroj: Telegraph.co.uk

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Benedict Cumberbatch, Divadlo se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s