Benedict Cumberbatch si zahraje v Knize džunglí

Asi na těch Britech jako záporácích přece jen něco bude.

failing_shere_khan_kaa_the-jungle-book

Jak obrázek napověděl, Benedict propůjčí svůj hlas Shere Khanovi, tygru lidojedovi, který je záporákem klasického příběhu o chlapci jménem Mauglí, jež je vychováván zvířaty v džungli.

Pro Andyho Serkise, krále motion capture, to po rolích jako Glum nebo Cézar bude režijní debut.

Kniha džunglí je založena na temnějších Kiplingových příbězích a soustředí se na postavu Mauglího, osiřelého chlapce vychovaného vlky který se ujme medvěda Balů a černého pantera Baghíra. Tygr Shere Khan je Mauglího celoživotní nepřítel, kdy si navzájem slibují smrt. 

Scénář napsala Callie Kloves. Její otec, Steve Kloves, se podílel na Harrym Potterovi, to bude produkovat. Warnerovská adaptace bude soutěžit již s plně obsazenou Disneyovskou, kterou bude režírovat Jon Favreau. V té verzi bude Shere Khana namlouvat Idris Elba.

Cumberbatch, který je nominován na cenu Emmy za roli Sherlocka se objevil se Serkisem v Hobitích filmech. Serkis řídil druhou jednotku adaptace trilogie Petera Jacksona a taktéž zaujal roli Gluma, zatímco Cumberbatch si střihnul hlas a motion capture draka Šmaka. Další jeho blížící se rolí je Alan Turing v The Imitation Game, která bude mít premiéru příští měsíc na filmovém festivalu v Torontu.  

Překlad: Kate

Zdroj: Hollywoodreporter

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Benedict Cumberbatch, Cast, Filmy se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s