Moffat: Čtvrtá řada vás zničí

„Dohnali jsme všechny k slzám“ prozradil Steven Moffat v zákulisí předávání cen Emmy. 

sherlock-benedict-martin

Sherlock na 66. cenách Emmy opravdu zazářil. Domů si dnes v noci odvezl tři ocenění (jako bonus 😀 ke čtyřem z minulého týdne a vyhlášení Creative Arts), včetně cen pro Benedicta i Martina.

Během oslavování zisku trofeje za scénář k minisérii/filmu či dramatickému speciálu, se výkonný producent, Steven Moffat rozhodl poskytnou nám pár informací ze zákulisí čtvrté řady, s jejíž výrobou se začne v lednu 2015 (v té době bude natáčen i Doctor Who).

Moffat byl přesvědčen, že nová řada bude ještě víc nervy drásající než ta loňská, která vyvrcholila vzkříšením postavy, o které jsme se domnívali, že zemřela.

„Máme plán a já si myslím, že je zničující,“ škádlil Moffat. „Prakticky jsme dohnali naše herce k slzám jen tím, že jsem jim náš plán prozradili. Upřímně, Mark Gatiss a já jsme ještě více nadšeni, vzrušeni, než jsme kdy u Sherlocka byli… Myslím, že to převýší vaše dojmy z minulé sezóny (už aby to bylo – pozn.překl.) 

Moffat také promluvil o nárůstu Emmy ocenění, která Sherlock ve svém třetím ročníku získal. „Vyhráli jsme mimo Ameriku a to je pořádné,“ řekl s kamennou tváří. “ Už jsme si začínali myslet, že ta fáze našich životů mizí, protože jak show stárnou, nevyhrávají tak často – jako to je u lidí. Jsme potěšeni, že jsme to zvládli a doufám, že to přiměje více lidí, aby na nás koukali. To by bylo skvělé!!!“

Ale co se týče odvysílání čtvrté řady, moc stručný nebyl. „Kdy s tím půjdou ven je jen a pouze na BBC,“ řekl. “Já jsem jejich věrný služebník. Jednoduše dělám, co mi řeknou.“

Moffat potvrdil, že tvůrčí tým, který za celou show stojí, se bude podílet na Sherlockovi bez ohledu na to, jak budou dělat na jiných projektech. „To co se děje se Sherlockem je neobvyklé,“ přiznal. „Budeme se k tomu pořád vracet.“

Taktéž si zažertoval na Cumberbatchův účet, když řekl, že byl „příliš slavný, aby přišel na Emmy.“ Za to by zasloužil výlet do pekel,“ prohlásil s kamennou tváří.

Překlad: Kate

Zdroj: The Hollywood Reporter

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice 4. série, Rozhovory, Uncategorized se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s