Mark Gatiss: Sherlock Speciál přinese rozuzlení záhady Moriartyho návratu

Mark_Gatiss__The_Sherlock_special_will__completely__solve_the_mystery_of_Moriarty_s_return

Ale bude to naposledy, co uvidíme Sherlockovu Nemesis? „No, je velmi těžké zastavit Andrewa Scotta…“ škádlil spolutvůrce Sherlocka.

Po šokujícím konci třetí série Sherlocka jsme věděli, že další díl – bez ohledu na to, jakou formu mít bude – se pravděpodobně zaměří na zjevný návrat Jima Moriartyho.

Záporák Andrewa Scotta, za kterého si herec odnesl cenu BAFTA, se navrátil z hrobu koncem posledního dílu, aby přerušil závěrečné titulky GIFem, který atakoval všechny obrazovky ve Velké Británii opakující se otázkou „Did you miss me?“ – Chyběl jsem Vám? A když titulky skončily, přišel záblesk na něj samotného, jak propaluje svým pohledem díru do objektivu kamery.

Ale může být Moriarty naživu potom, co si na konci 2. série prohnal kulku hlavou? Nebo se jedná jen o pouhý trik ze záhrobí, který podle BBC1, vrhne detektiva Benedicta Cumberbatche, poté co se vrátil z nejkratšího vyhnanství, vstříc jeho největší záhadě?

Ať už je odpověď jakákoliv, Sherlock Speciál, který je momentálně v pre-produkci a s jehož natáčením se začne v lednu, by měl podle Marka Gatisse tuto záhadu „zcela“ vyřešit.

Ale až Gatiss, Cumberbatch a spol. opět zaměří svou pozornost na čtvrtou sérii, bude jednorázovka (která může, ale nemusí být odvysílána o Vánocích 2015) poslední možností, kde spatříme jednoho z nejoblíbenějších záporáků v historii TV?

Gatissova odpověď je stejně tajemná a vzrušující jak byste očekávali: „No, zastavit Andrewa Scotta je velice těžké…“

Zdroj: RadioTimes

Překlad: Kate

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice 4. série se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s