Martin Freeman v komedii BBC2 – Brian Pern: A Life In Rock

Martin si zahrál sám sebe v novém seriálu z pera Simona Daye a Rhyse Thomase – a role se ujal, i když měl problémy se zády.
First_look_at_Sherlock_star_Martin_Freeman_in_BBC2_comedy_Brian_Pern__A_Life_In_Rock

Je to Martin Freeman, ale ne zrovna takový, jakého ho známe.

Hvězda seriálu Sherlock se brzy pustí do tvorby vtipného kamea, kde si na BBC2 zahraje sám sebe v komedii Brian Pren: A Life In Rock.

V první epizodě, která následuje předchozí seriál BBC4, jež je založen na stejné postavě, hraje Freeman mladší verzi Perna ve Stowe Boys – West Endovém rockovém muzikálu.

Pern, kterého hrál Simon Day, je bývalý frontman fiktivní progressive rockové skupiny Thotch – který se kvůli muzikálu navrací ke své skupině, aby byl krátce na to neočekávaně zatčen jednotkou Operation Bad Apples, za zločin, o kterém neví, že by spáchal.

Na pódium se ve Stowe Boys vedle Freemana postaví  Jack Whitehall (taky hraje sám sebe), který byl obsazen jako mladší verze klávesisty Pebblayho v Thotchi.

Brian Pern: A Life in Rock

Během natáčení epizody si Martin pěstoval svůj plnovous pro roli Richarda III., který tou dobou běžel v Trafalgar Studios. Komedie jeho přítomnost vysvětluje tak, že jako herec natáčí také fiktivní životopisný film o zpěvácích Chas & Dave. (Bohužel, to bylo vymyšleno jen pro účely seriálu. Nic takového Martin nenatáčí)

Rhys Thomas se zná s Freemanem už několik let a byl překvapen, že si hvězda Sherlocka a Farga našla čas pro tuto komedii.

„Nemyslel jsem si, že řekne ano, protože je velmi vytížen… Ve stejnou dobu dělal Richarda III. a asi potřeboval trochu smíchu. Taky miluje hudbu. Prostě to udělal  pro zábavu.“

„V den natáčení měl Martin problémy se zády. Zranil si je během Richarda III. a opravdu do toho dal veškeré své úsilí. Je jeden z nejvytíženějších lidí na světě a já myslím, že fakt, že mohl přijít a dát to toho jedno odpoledne od něj bylo moc hezké a že si to užil.“

Zdroj: RadioTimes

Překlad: Kate

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Cast, Divadlo, Filmy se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s